دریافت{ارزیابی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی}

دریافت /ارزیابی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی/ ایی کِی|دریافت|42076694|ekn50308976|ارزیابی عملکرد,ارزیابی عملکرد در شرکت های تعاونی,ارزیابی عملکرد شرکت های تعاونی,عوامل مؤثر در عدم موفقیت شرکت‌های تعاونی کشاورزی,ارزیابی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی,مقاله ارزیابی عملکرد
این فایل درباره ی ارزیابی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

هدف از این مقاله بررسی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی استان خراسان بزرگ می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات25حجم265/295 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpdf
توضیحات کامل
دانلود مقاله مدیریتارزیابی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی

چکیده:

تحقیق حاضر به بررسی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزان استان خراسان بزرگ پرداخته است. اهداف اصلی این پژوهش عبارتند از:
1) تعیین سطح عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی در سازماندهی نیروی انسانی پراکنده در بخش کشاورزی،
2) تعیین سطح عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی در تأمین نیازمندی‌های کشاورزان عضو.

این تحقیق از نظر هدف، کاربردی و از نظر روش، توصیفی است. در این تحقیق از روش زمینه‌یابی که یکی از شیوه‌های تحقیق توصیفی است استفاده شده است. ابزار جمع‌آوری اطلاعات، پرسشنامه و مطالعه اسناد و مدارک بوده است. برای ارزیابی متغیرها، پرسشنامه محقق ساخته به کار گرفته شده است. برای احراز اطمینان از میزان اعتبار پرسشنامه‌ها از ضریب آلفای کرونباخ و نرم‌افزار spss استفاده شده است. ضریب آلفای کرونباخ برای پرسشنامه 20 سؤالی که مربوط به بررسی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی در سازماندهی نیروی انسانی پراکنده در بخش کشاورزی است برابر با 88/0 محاسبه گردید و ضریب آلفای کرونباخ برای پرسشنامه 56 سؤالی که مربوط به بررسی عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی در تأمین نیازمندی‌های اعضا است. برابر با 81/0 محاسبه گردید که این ارقام، میزان اعتبار بالای پرسشنامه‌ها را نشان می‌دهد. با استفاده از روش نمونه‌گیری تصادفی خوشه‌ای دو مرحله‌ای، حجم نمونه آماری به شرح زیر تعیین گردید: در مرحله اول از میان 22 شهرستان استان خراسان 3 شهرستان (بجنورد، فردوس و مشهد) به روش نمونه‌گیری تصادفی انتخاب شد.

در مرحله دوم از میان 48 شرکت تعاونی کشاورزی فعال با 36195 نفر عضو در 3 شهرستان (بجنورد، فردوس و مشهد) به طور کاملاً تصادفی 15 شرکت و تعداد 300 عضو به عنوان حجم نمونه آماری به روش نمونه‌گیری تصادفی برگزیده شدند که بدین منظور در هر شهرستان، تعداد 100 عضو به صورت کاملاً تصادفی برای مطالعه انتخاب شدند برای آزمون فرضیات تحقیق از آماره آزمون (t) استفاده شده است. فرضیه‌های این تحقیق تأیید نشده است. نتایج تحقیق نشان می‌دهد که عملکرد شرکت‌های تعاونی کشاورزی بالاتر از حد متوسط و کم‌تر از حد موفق ارزیابی شده است. کمبود سرمایه و اعتبارات لازم و عدم تأمین نیازها و خواسته‌های اعضا، عدم مشارکت اعضا در فعالیت‌ها و تعاملات با شرکت‌های تعاونی کشاورزی، مهم‌ترین عوامل مؤثر در عدم موفقیت شرکت‌های تعاونی کشاورزی شناخته شدند.


واژه‌های کلیدی: شرکت‌های تعاونی کشاورزی، سازماندهی، نیروی انسانی پراکنده، عملکرد، نیازمندی‌های کشاورزان


"

مطالب دیگر:
📚تحقیق بررسی عوامل تاثیر زیستی در بروز سوء مصرف مواد📚تحقیق بررسي علل نارضايتي شغلي در بين معلمان📚تحقیق بررسي عزت نفس بين زنان متأهل و مجرد📚تحقیق بررسي شيوه ها و مباني نظري كاهش تصدي گري📚تحقیق بررسي رغبتهاي شغل دانش‌آموزان دختر ناشنوا و عادي📚تحقیق بررسي رضايتمندي دانشجويان📚تحقیق بررسي رابطۀ بين ورزش و بهداشت رواني دانشجويان📚دانلود پاورپوینت متون روانشناسی به زبان خارجی 1 تالیف دکتر منوچهر جعفری گهر،📚دانلود پاورپوینت اهداف بنیادین ماموریت های اساسی وزارت امور اقتصادی و دارائی📚دانلود پاورپوینت بودجه بندی سرمایه ای📚تحقیق بررسی و تجزیه و تحلیل سهام و سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادر📚تحقیق بررسی و آشنایی با خودروهای گاز سوز سی ان جی (CNG)📚دانلود پاورپوینت فسیل و سن سنگ📚تحقیق بررسی آشنایی با هوش مصنوعی و کاربرد آن در صنایع پزشکی📚تحقیق بررسی هنر معماری اسلامی📚دانلود پاورپوینت هزينه يابی چرخه عمر محصول📚تحقیق بررسی رابطه ميان بازی های رايانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان📚تحقیق بررسي رابطه بين ميزان اضطراب دانش آموزان ونسبت تقلب آنها در مدرسه📚تحقیق بررسي رابطه خلاقيت و پيشرفت تحصيلي📚تحقیق بررسي رابطه بين عزت نفس و افكار غير منطقي در دانش آموزان📚تحقیق بررسي رابطه بين روش شاگرد محور و رشد و پرورش خلاقيت📚تحقیق بررسي رابطه افسردگي و وزن در بين جوانان دختر📚تحقیق بررسي رابطه افسردگي و هيستري در بين زنان📚تحقیق بررسي تفاوت هاي جنسي در اضطراب اجتماعي نوجوانان📚تحقیق بررسي تأثير نگرشهاي صميمانه والدين بر تأييد و عزت نفس فرزندان