دریافت{پروژه طرح ریزی واحدهای صنعتی در شرکت ساحل گاز}

دریافت /پروژه طرح ریزی واحدهای صنعتی در شرکت ساحل گاز/ ایی کِی|دریافت|39010593|ekn50308976|توليد اجاق هاي روميزي,دانلود تحقیق رشته ساخت و تولید,توليد اجاق گاز,دانلود تحقیق طرحریزی واحدهای صنعتی,دانلود پروژه طرحریزی واحدهای صنعتی شرکت ساحل گاز,اجاق گاز سه شعله ای لعابی رومیزی,دانلود پروژه طرحریزی واحدهای صنعتی,دانلود پروژه طرحریزی وا
این فایل درباره ی پروژه طرح ریزی واحدهای صنعتی در شرکت ساحل گاز می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

قسمتی از متن:
اجاق گاز در ايران، مقارن با توزيع گاز مايع رواج يافت و ابتدا به عنوان يك كالاي لوكس تلقي مي شد، اما با افزايش سطح درآمد و تمايل به افزايش سطح رفاه، تقاضا براي اجاق گاز افزايش يافت. دو شركت ايراني از اولين توليدكنندگان اجاز گاز بودند كه مبادرت به توليد اجاق هاي روميزي تك شعله، دوشعله، و سه شعله مي كردند. طراحي اين اجاق گازها نيز عموماً كپي برداري از طرح هاي ايتاليايي بود. پس از آن اجاق هاي سه شعله و چهارشعله پايه دار نيز وارد بازار شدند و به دنبال آن نيز اجاق هاي چهارشعله كابين دار توليد و روانه بازار شد. به مرور و از اواخر سال 1340، توليد و عرضه اجاق هاي فردار چهارشعله و پنج شعله رايج شد طراحي اين گروه از اجاق ها و قالب هاي مربوط به آن نيز توسط ايتاليايي ها انجام مي گرفت. اين روال ادامه داشت تا اين كه صنعت اجاق گاز ايران پس از خروج از مرحله مونتاژ، وارد مرحله كپي سازي شد.

در این پروژه به بررسی چگونگی طرحریزی یک واحد تولیدی اجاق گاز خواهیم پرداخت. در اقتصاد کالاهایی که عمر آنها بیش از عمر سایر کالاهای موجود در خانوار است را کالاهای بادوام گویند که اجاق گاز نیز جز این دسته از محصولات است.

در حال حاضر اجاق گاز با تنوع بالایی در داخل و خارج از کشور تولید می شود. کاربرد این محصول در آشپزخانه های منازل و رستورانها می باشد. در این پروژه به شرکت ساحل گاز رفته و یکی از محصولات آن یعنی اجاق گاز سه شعله ای لعابی رومیزی را انتخاب شده است.


فهرست مطالب:
1-‌ تاريخچه توليد اجاق گاز در ايران
2- معرفی محصول
3- شرح محصول
3-1- قیمت
3-2- شرح مشخصات فنی
3-3- عکس باز شده محصول
3-4- لیست قطعات(part list)
4- بررسی بازار
4-1- مشتریان
4-2- رقبا
4-3- وضعيت محصولات خارجي بازار
4-4- مارك هاي پرفروش اجاق گاز در ايران
4-5- سیاست نگهداری موجودی
4-6- پیش بینی 5 سال آینده به روش رگرسیون
5- نمودار مونتاژ
6- نمودار فرایند عملیاتی (OPC)
7- لیست ابزار
8- مواد اولیه مورد نیاز
9- تعیین نوع و تعداد ماشین آلات مورد نیاز
9-1- ماشین آلات مرتبط با بدنه اصلی
9-2- ماشین آلات مرتبط با لوله اصلی
9-3- ماشین آلات مرتبط با لوله انشعابی
9-4- ماشین آلات مرتبط با کلاهک
9-5- ماشین آلات مرتبط با هواکش
10- مساحت بخش های تولیدی
11- تعیین تعداد ایستگاه های کاری
12- دیاگرام تقدم و تاًخر
13- برگه طراحی قسمت دریافت و ارسال
14- تعیین تعداد سکو
15- طرح شماتیک انبار و سکوها
16- نمودار تجزیه و تحلیل انبار
17- استقرار ماشین آلات
17-1 نام ماشین آلات
17-2- اطلاعات مربوط به تعیین استقرار
17-3- جدول توالی و تعداد حمل ها
17-4- نمودار از-به
18- تعیین استقرار با استفاده از روش دستی
18-1- روش مارپیچی
18-2- روش الگویی
19- نمودار سازمانی
20- تعیین فضای مورد نیاز هر بخش
21- نمودار رابطه فعالیت ها
22- طرح نهایی استقرار


مطالب دیگر:
🔍تهیه نمودار گانت در اکسل با استفاده از قالب بندی شرطی🔍مهارت اجتماعی فرزندن🔍بازی ساز اندروید🔍کسب درامد از لامپ های کم مصرف🔍سيستم عامل هاي WIN NT وXINU و MINIX و UNIX🔍ازمایشگاه تکنیک پالس شبیهسازی با proteus🔍ازمایشگاه مخابرات شبیهسازی با proteus🔍ازمایشگاه میکرو شبیهسازی با proteus🔍ازمایشگاه معماری شبیهسازی با proteus🔍ازمایشگاه الکترونیک3 شبیهسازی با proteus🔍Access Point و شبکه هاي بي سيم 36 اسلاید🔍آموزش افزایش هوش با مدیتیشن🔍دانلود جزوه بازرسی ادوات فرآیندی🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه نگهداری و تعمیرات🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه هندسه🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه هنر ایران🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه هنر معرق روی چوب 31 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه هواپيما🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه و تعریف چك در ايران- رشته اقتصاد🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه و سیر تحولی در زمینشناسی 5ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه و سیر تحولی عکاسی و تصویر برداری 33 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه و معرفی پاپيروس 12 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه ویندوز 11 ص🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه ى حفظ قرآن🔍دانلود تحقیق در موردتاریخچه پرورش بوقلمون